In opdracht van Ambulancezorg Nederland (AZN) ontwikkelt een panel van experts, onder begeleiding van de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen, een Landelijke Onderzoeksagenda Ambulancezorg 2014-2018.
Inmiddels hebben er twee vragenrondes in het panel van experts plaatsgevonden. Op dit moment vinden de laatste analyses plaats van vragenronde II en is ronde III in voorbereiding. Het doel van ronde III is om tot een verdere reductie te komen van onderzoeksonderwerpen, op basis van inhoudelijke argumenten. Verder wordt gevraagd om bij geselecteerde onderzoeksonderwerpen een onderzoeksvraag te formuleren. De vragenlijst voor Delphi-ronde III zal eind maart verstuurd worden. De uitkomst van vragenronde III bepaalt of er nog een vragenronde komt, of dat er voldoende input is voor de onderzoeksagenda. Daarnaast start binnenkort een inventarisatie van lopende en afgeronde onderzoeken binnen de ambulancezorg.
Invitational conference
Op woensdag 11 juni 2014 zal als afsluiting van dit project een Invitational Conference plaatsvinden voor genodigden uit het veld van de ambulancezorg.
Voor meer informatie kunt u gaan naar de website van AmbulanceZorg Nederland: www.ambulancezorg.nl